Sezonun Takı Kombin Trendleri

Sezonun Takı Kombin Trendleri

Sezonun Takı Kombin Trendleri

02/07/2019

Her gün taktığınız özel bir kolyeniz varsa, takı kategorisinin her mevsimde nasıl popüler olduğunu bilenlerdensiniz demektir. Bu sene trend olanlar arasında ince ve ucunda küçük taş veya boncuk yer alan, zincirleri birkaç tane ile kombin yapabileceğiniz kolyeler var. Unutmayın bu sezon kolyeler ön planda!

Bu yaz plajda birbirinden şık ve çekici bikini ve mayolara eşlik edecek halhal modellerini gece gezmelerinde şık ve zarif elbiseleri tamamlayan harika parçalar olarak sıkça göreceğiz. Aynı zamanda günlük kombinlerde şort ve etekleri tamamlayan açık ayakkabılar ile tercih edilen en şık parçalar olarak karşımıza çıkıyor. 

Bu sezon bileklikler, boncuk işlemeli, ince ve küçük taşlı zincirler, hasır ve tahta bohem tarzda gözümüze çarpıyor. Bazı dönemlerde gümüş işlemeli takılar rağbet görürken, bazı dönemlerde de altın ve ipli bileklikler kadınların favorilerinden olmuştur. Bileklikler özellikle kıyafetinize uygunluk gösterdiğinde tarzınızı netleştirecek çizgilere sahip bir aksesuardır. Yaz aylarında daha renkli makrome örgüsüyle boncukların tutturulduğu ve birkaç tane bileklik yan yana takılarak yapılan kombinler daha popüler. İnce zincirli zarif bileklikler ise her zaman olduğu gibi kadınların vazgeçilmezleri arasındadır.

Kaynak : Moda Sayfası

Yorum ekle