S.S.S

-Site güvenli mi?

Evet, kredi kartı sanal pos sağlayıcımız Payu tarafından sağlanmaktadır. Websitemizde 3DSECURE ile ödemelerinizi güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

-Kargom ne zaman gelir?

Satın almış olduğunuz ürünler genellikle 1(bir)-2(iki) iş günü içerisinde kargoya verilir. Yalnızca zippo çakmak ve aksesuarları 7(yedi) iş günü içerisinde tarafınıza gönderimiz sağlanır.

-İade şartları nelerdir?

Kargodan teslim almış olduğunuz ürün de herhangi bir hasar olmasına karşılık tarafınızdan 10(on) iş günü içerisinde öncelikle site üye işlemlerinden geri iade sürecini başlatmanız ve ilgili ürünü tarafımıza göndermeniz ile iade işlemi sağlanır.

-Siparişimi güvenli şekilde iptal edebilir miyim?

Evet, iptal işlemini site üzerinden üyelik sayfasından kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

-Ürün değişimi yapabilir miyim?

Evet, iade ettiğiniz şartlar benzeri tarafımıza 10(on) iş günü içerisinde adresimize göndererek beğendiğiniz başka bir ürün çeşidi ile değişim sağlayabilirsiniz. Değişim şartlarında satın almış olduğunuz ürünün bakiyesi hediye çeki olarak gönderilecektir.

-Satın almış olduğum ürünü hangi kargo şirketi ile gönderiyorsunuz?

Genellikle Ptt kargo ile gönderim sağlıyoruz. Fakat dilerseniz satın almış olduğunuz ürün notuna diğer çalıştığımız (Aras Kargo, Mng Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo) ile talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

-Ürünü satın aldım. Kargo takibini nasıl yapacağım?

Site içerisinden üyelik bölümünden siparişlerim kısımına gelerek kargo takibinizi görebilir, site içerisinden takibinizi sağlayabilirsiniz.

-Kargo ücreti ne kadar?

50 tl ve üzerinde alışverişlerinizde kargo bedava olacaktır. 50 tl altı alışverişlerde kargo ücretimiz 7,90 tl'dir.

-Herhangi bir sorunda müşteri hizmetleriyle nasıl iletişime geçeceğim?

Dilerseniz site içerisinde entegreli chat modülünden, instagram sayfamızda dm ile, facebook sayfamızda dm ile ,0(850)3049870 no'lu telefona kısa mesaj yöntemi, site içerisinden iletişim formu kısımından veya contact@urtail.com mail adresi ile iletişime geçerek her türlü soru ve görüşlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.